Levné oblečení z Číny

Hned na začátku musím zmínit, že se nejedná o oblečení, které je možné nakoupit na tržištích ve stáncích u našich spoluobčanů z Číny. Čínské e-shopy takovéto laciné kopie známých značek nenabízí. Například eshop AliExpress má v nabízeném sortimentu dámského, či dětského oblečení Čínské výrobce, kteří mají vlastní oděvní značky. Výrobce oděvu je zpravidla uveden přímo u výrobku.

Nespornou výhodou je samozřejmě cena. Ta se pohybuje od pár desítek korun za dětské oblečení, až pár tisíc korun za obleční jakou jsou dámské šaty a luxusní móda všeobecně. Níže jsou uvedeny oblíbené oděvy “za pár kaček”. Některé Čínské eshopy uvádí cenu v dolarech, jiné v korunách. Důležitá věc, u vybraného zboží platí, čím více kusů si objednáte, tím nižší cenu zaplatíte. Toto je vždy uvedeno u samotné ceny.

Dámské oblečení - Nejprodávanější zboží

levne obleceni z ciny damske
Nejprodávanější dámské oblečení
Nejprodávanější dámské oblečení
Nejprodávanější dámské oblečení

Jakožto kupujícího, Vás pravděpodobně krom ceny zajímá i kvalita Čínského oblečení. Dle zkušeností a velkého množství komentářů, je kvalita 50/50. Některé zboží je kvalitnější, jinde zase kvalita pokulhává. Od trička pro malé dítě za 40,- Kč nemůžeme čekat, že vydrží válečné nálady našich ratolestí po celou dobu jeho dospívání. Na druhou stranu, některé topy, halenky či mini šaty z nabízeného dámského oblečení, dvě/tři sezóny vydržet mohou. A to i při ceně 200,- Kč. Jediné co Vám můžeme poradit, je pročíst si komentáře u zboží a například při nízké ceně, si zboží můžete sami vyzkoušet. Některé “kousky” zato určitě stojí. Samozřejmostí je poštovné zdarma! (nutno vybrat “China Post Air Mail” jako dopravce).

Poslední, neméně důležitá věc je velikost oděvů. Ideální je, pokud se na stránce u zboží nachází tabulka, která obsahuje jednotlivé velikosti je jejich rozměry (zpravidla se jedná o kvalitnějšího výrobce oblečení). Bohužel tomu tak není vždy a v tom případě je lepší objednat si velikost o jeden stupeň větší, než nosíte standardně. Ale opět, je nutno vyzkoušet a Čínských eshopů se nebát. Pokud Vás zajímá více informací, můžete navštívit nás partnerský web nakupycina.cz

Dětské oblečení - Nejprodávanější zboží

levne obleceni z ciny
Nejprodávanější dětské oblečení
Nejprodávanější dětské oblečení
Nejprodávanější dětské oblečení