Seznam ověřených obchodníků pro úspěšný nákup na AliExpressu

Eshop AliExpress.com je v našich končinách nejoblíbenějším čínským obchodem, ve kterém denně nakupuje stovky čechů a slováků (a samozřejmě desítky dalších národností). Je to logické, AliExpress je obrovské tržiště s nepřebernou nabídkou zboží. Na základě zkušeností s nákupem jsme pro Vás sestavili seznam prověřených prodejců, jejichž zákazníci jsou nadmíru spokojeni s dodaným zbožím. Pokud si nejste jisti, jak nákup na AliExpressu probíhá, detailnější popis naleznete na tomto webu v článku Jak na nákup z Číny.

Ale zpět našemu seznamu, ten je rozdělený podle druhu zboží, každý prodejce se většinou věnuje jednomu odvětví. Seznam se snažíme držet aktualizovaný a my budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Pokud máte svého oblíbeného prodejce, neváhejte nás na něj upozornit!

Originální iPhone 5C oblokovaný 16GB
Originální iPhone 5C oblokovaný 16GB
od $176.99
Originální Samsung Galaxy S4 oblokovaný 16GB
Originální Samsung Galaxy S4 oblokovaný 16GB
od $161.68

Mobilní telefony a příslušenství k mobilům

Mobily: Lenovo, Doogee, Xiaomi, Zopo, Huawei

Shenzhen BlueLove Technology Co., Ltd. - Prodejce se specializuje na mobily čínských značek (Lenovo, Doogee, Xiaomi, Zopo atd.) Má veliký počet objednávek a stejně tak velké množství spokojených zákazníků.

99.4% spokojených zákazníků
Originální mobily Apple iPhone, HTC, Samsung

NONSTOP -Original Brand Mobile Phone Store - Pokud máte zájem koupit originální mobily světově známých výrobců, tento prodejce je nabízí skoro všechny za skvělé ceny. Často se objeví i úžasná akce s obrovskou slevou na vybraný mobil. Nabízené zboží obsahuje výrobky Apple iPhone, HTC, Samsung a další.

96% spokojených zákazníků

Tašky a kabelky (dámské i pánské)

Dámské kabelky, peněženky, opasky

Wenzhou HEC Fashion International Co., Ltd. - Výrobce tašek, kabelek, peněženek a opasků s více než 4 letou historií na AliExpressu a skoro 20 tisíci spokojených zákazníků. Prodejce přidává často nové zboží a poskytuje spoustu slevových akcí.

98.1% spokojených zákazníků
Batohy, kožené tašky

Coco bag's store - Výrobce batohů a tašek (i kožených). Nabídka zahrnuje jak krásné kožené tašky, tak barevné batohy pro mladé.

97.2% spokojených zákazníků

Oblečení z Číny

Dámské oblečení, Sportovní oblečení, Šaty

International Shop on Aliexpress - Nákup oblečení z Číny bývala trochu loterie, ale ty doby jsou už pryč a pokud nakupujete u prověřených obchodníků, šance na špatnou koupi je nízká. Jedním z kvalitních obchodníků je tato firma s dlouhou historií a vysokým počtem spokojených zákazníků. Samozřejmostí jsou nízké ceny

98% spokojených zákazníků
Dámské oblečení, Šaty, Večerní róby

Simplee Apparel - Další kvalitní a prověřený obchodník na AliExpressu nabízející výhradně dámské oblečení. Opět mnoho spokojených zákazníků

97% spokojených zákazníků
Dámská móda a oblečení, Šaty

Elia cher - Velmi stylové oblečení hlavně pro dámy. Velké množství spokojených zákaznic, to je důvod proč můžeme nákup u tohoto prodejce doporučit.

98% spokojených zákazníků